Drab Agency

Etapy współpracy

Zachęcam do zapoznania się ze wszystkimi etapami naszej współpracy, której szczegóły znajdziesz poniżej w podpunktach.

Koncepcja wstępna

Współpracę rozpoczynamy od konkretnych oczekiwań klienta. Bazując na jego koncepcji, przygotowuję indywidualną ofertę oraz darmową wyceną projektu.

1

Podpisanie umowy

Po ustaleniu oczekiwań klienta, przechodzimy do podpisania umowy i wpłaty zaliczki (kwota zaliczki jest równa 50% pełnej kwoty zlecenia, pozostała część wynagrodzenia jest pobierana przy odbiorze zlecenia)

2

Potrzebne materiały

Przed startem prac, klient dostarcza wszystkie niezbędne materiały; w przypadku strony www tj. teksty, multimedia, zdjęcia oraz w przypadku sklepu internetowego - regulamin sklepu, zwroty oraz reklamacje.

3

Realizacja

Po załatwieniu wszystkich formalności, startujemy z realizacją zlecenia. Od tego momentu, klient jest informowany na bieżąco o postępach prac - ma wgląd do poszczególnych etapów realizacji zlecenia.

4

Finalizacja

Na koniec, gdy klient w pełni zaakceptuje ostateczny kształt zlecenia - otrzymuje na swoją skrzynkę mailową, wszystkie dane dostępowe, niezbędne pliki oraz w przypadku strony internetowej - poradnik WordPress.

5

Hurra!

Teraz możemy wspólnie cieszyć się z pełni ukończonego zlecenia! Od teraz w przypadku ew. pytań czy problemów, pozostaję do dyspozycji.

6

GRATULACJE!